Odstrieľané - Odsmečované - Odhádzané

Top tričká na kolektívne športy

Variant
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 57/XL2 57/XL3 57/XXL3 57/M2 57/M3 57/L2 57/L3 57/XS 57/XS2 57/XS3 57/S 57/S2 57/S3 Zvoľte variant
Značka: Kollball
€9,90
kostelanská tričko na volejbal
Akcia Výpredaj

Futbal, hokej či vzduchová pištoľ na 10 metrov. Koľko je vlastne športov, pri ktorých sa strieľa. Určite veľa a každá jedna strela je určite náročná. Všetci športovci však milujú strelecký tréning. Tričko vhodné pre všetkých strieľajúcich športovcov, ktorí sa tešia, kedy budú mať konečne odstrieľané a ich tréner im prezradí úspešnosť streľby.

Je len jeden šport, ktorého slovenský názov vznikol zo slovesa hádzať. Ideálna slovenská verzia vodereaktívneho trička pre všetkých hádzanárov a hádzanárky, ktorí sa tešia na koniec tréningu, kedy budú môcť všetkým spoluhráčom a spoluhráčkam ukázať, že pre dnešný deň už majú odhádzané.

Spracovanie, nahrávka, výskok, smeč a opäť dookola. Poriadni volejbalisti toho za jeden tréning odsmečajú tak za kamión modrožltých lôpt. No a my máme tričko pre volejbalistov a volejbalistky, ktorí sa s tým na konci tréningu radi pochvália.

Vodereaktívne tričká odhalia naplno svoj nápis, až keď tričko poriadne prepotíte. Okrem indikátoru, ako silno ste vlastne trénovali, tak majú najmä prudko motivačný charakter. Pri záverečnom strečingu, pivečku alebo inom cooldowne, tak budete mať zaručene najnápaditejší outfit.

Všetky naše tričká sú vyrobené zo 100% organickej bavlny a sú držiteľmi GOTS certifikácie (Global Organic Textile Standard). Táto certifikácia je uznávaná ako najvyšší štandard vo výrobe, spracovaní a potlači textilu vyrobeného z certifikovaných ekologicky dopestovaných surovín. Okrem toho, že sa príjemné nosí tak zároveň predstavuje najlepšiu voľbu pri hľadaní udržateľného slow-fashion trička na šport, ktoré spĺňa kvalitu a transparentnosť vo všetkých krokoch výroby.

Hecnite sa vďaka našim tričkám a pripomeňte si na konci tréningu, na čo je vlastne celá tá drina dobrá! Tvrdá práca sa predsa musí ukázať.

Ideálne športy: futbal, hokej, basketbal, florbal, hokejbal, pozemný hokej, strelecké disciplíny, lukostreľba